Reklama

Karambol w Kołbieli. Strażacy z Ryk ruszyli z pomocą

-Na drodze stał bus z wgniecioną maską, a w poprzek drogi kilka innych samochodów. Wyglądało to poważnie - relacjonuje Mariusz Ochota. Z bratem Cezarym bez wahania ruszyli na ratunek

W niedzielę Mariusz, Cezary i jego narzeczona wracali z Warszawy do Ryk. Dojeżdżali do Kołbieli. Zrobił się korek. -Wyjąłem telefon i zacząłem nagrywać drogowy zator, żeby przekonać się, jak jest długi. Nagle zrobiła się przerwa na drodze, co już dało nam do myślenia, że może to być wypadek - mówi Mariusz. Kawałek dalej zauważyli rozbite samochody.

-Na drodze stał bus z wgniecioną maską, a w poprzek drogi kilka innych samochodów. Wyglądało to poważnie - relacjonuje Mariusz Ochota. Bracia zatrzymali się na poboczu i wysiedli z auta. Podeszli bliżej i zapytali co się stało i czy ktoś potrzebuje pomocy jeszcze przed przyjazdem karetki. Mariusz i Cezary są strażakami w OSP Ryki.

Reklama

Więcej na ten temat w jutrzejszym wydaniu "Twojego Głosu".

 

 

 

zdj. OSP Kołbiel

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gojość - niezalogowany 2020-07-14 17:46:10

    O matko ale wydarzenie,czy naprawde nie macie o czym juz pisač?To zamknąć redakcje i bedzie spokoj z głupotami

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2020-07-14 18:05:23

    Jak tak Cię to drażni to po co czytasz?Zamknij gębe i bedzie spokój!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2020-07-14 21:53:14

    Gość ten wyżej.Nie obrazaj chamie nikogo bo ja nie obrażam,troche kultury buraku jak nie potrafisz sie wysłowić to ja Ci pomogę pajacu zasrany.Masz jakiś problem do mnie?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości