Delegacja wieńcowa Koła Gospodyń Wiejskich Nowe Zadybie reprezentowała Gminę i Powiat Rycki podczas regionalnego święta plonów w Świdniku koło Lublina. Zespół został nagrodzony wyróżnieniem w Konkursie na wieniec tradycyjny.
Podczas Dożynek Województwa Lubelskiego komisja konkursowa doceniła pracę i zaangażowanie członkiń KGW Nowe Zadybie, które przygotowały tradycyjny wieniec dożynkowy. Wyróżnienie to potwierdza wysoką jakość i estetykę prezentowanej kompozycji.
Delegacja wieńcowa z Nowego Zadybia miała zaszczyt reprezentować Gminę i Powiat Rycki na jednym z najważniejszych wydarzeń plonów w regionie. Udział w konkursie i uzyskane wyróżnienie podkreślają aktywność lokalnych środowisk oraz pielęgnowanie tradycji ludowych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze