Nowo otwarta świetlica wiejska w Kletni będzie miejscem spotkań dla wszystkich mieszkańców
Na parterze nowego budynku znajduje się duża sala i zaplecze socjalne wraz z kuchnią, łazienką z prysznicem, pokoik strażacki i pomieszczenie dla Koła Gospodyń Wiejskich. Garaż na wóz gaśniczy został usytuowany od frontu. W podpiwniczeniu swoje miejsce ma magazyn strażacki i pomieszczenie rekreacyjne, gdzie w niedługim czasie zorganizowana zostanie siłownia ze stołem do tenisa. Na dachu zamontowane zostały ogniwa fotowoltaiczne, a w środku klimatyzacja.
Pomysł budowy nowej świetlicy zrodził się pięć lat temu. - To był listopad 2014 roku. Wtedy zostałem radnym - wspomina Dariusz Ćwik.
Więcej na ten temat w najnowszym wydaniu "Twojego Głosu". Zapraszamy do lektury. 
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
I to jest inicjatywa godna poparcia. Tylko widać, że przy okazji otwarcia jak zwykle jest promocja oficjeli.
I to jest inicjatywa godna poparcia. Tylko widać, że przy okazji otwarcia jak zwykle jest promocja oficjeli.