Reklama

Kletnia. Mieszkańcy sami zbudowali ośrodek kultury

Nowo otwarta świetlica wiejska w Kletni będzie miejscem spotkań dla wszystkich mieszkańców

Na parterze nowego budynku znajduje się duża sala i zaplecze socjalne wraz z kuchnią, łazienką z prysznicem, pokoik strażacki i pomieszczenie dla Koła Gospodyń Wiejskich. Garaż na wóz gaśniczy został usytuowany od frontu. W podpiwniczeniu swoje miejsce ma magazyn strażacki i pomieszczenie rekreacyjne, gdzie w niedługim czasie zorganizowana zostanie siłownia ze stołem do tenisa. Na dachu zamontowane zostały ogniwa fotowoltaiczne, a w środku klimatyzacja.

Pomysł budowy nowej świetlicy zrodził się pięć lat temu. - To był listopad 2014 roku. Wtedy zostałem radnym - wspomina Dariusz Ćwik. 

Reklama

Więcej na ten temat w najnowszym wydaniu "Twojego Głosu". Zapraszamy do lektury.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2019-10-16 15:09:47

    I to jest inicjatywa godna poparcia. Tylko widać, że przy okazji otwarcia jak zwykle jest promocja oficjeli.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości