Zakończył się przetarg na modernizację gminnej oczyszczalni ścieków. Komisja wybrała firmę z Tomaszowic
Do 21 stycznia firmy miały czas, aby składać swoje oferty. W określonym terminie wpłynęły dwie. 2,767 mln zł zaproponowało Przedsiębiorstwo Budowlane Imbau Andrzej Ługowski z Siedlec. 2,388 mln zł to propozycja złożona przez Aqua Spółka z o.o. z Tomaszowic i to właśnie ta firma została wybrana do wykonania prac.
Zgodnie z dokumentami inwestycja powinna zakończyć się do 17 grudnia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Gdzie komentarze wielbiace zenka ???
A kto to Zenek? Ten pan ze zdjecia ktory powinien koniecznie pojsc na jakas diete?
A co Zenek klasę pokazał? Pokazał. Remontuje, buduje, inwestuje. Klasa gość. Nasz Zenek Wójt naklepszy. Kolejny sukces którego zazdroszczą inni. Remontuj, buduj, inwestuj! Bądź jak Zenek!
Julia ma racje!!!Nie lepszego włodarza niż PanZenek.Zazdrościcie mu wiedzy,wykształcenia,zaządzania,inwestycji...mogę tak w nieskonczonosc.Zenek najlepszy!!!
i kto by pomyślał w średniej szkole ,że Zenek bedzie jednym z trzech na prowincji trzymających władze: wójt,ksiądz,pleban i policjant . widocznie Czas Zenków nastał
Zenek jest nasz,kochamy go za to co robi
Ścieki czyści! Szkoły zamyka! Nasz Zenek!
nic dziwnego jak czesc rady to slupy pana wojta. ogladam kazda sesje i czesc rady to jakby nie miala jezyka nic sie nie odzywaja... moze maja zakaz? :D:D
Gdzie komentarze wielbiace zenka ???
A kto to Zenek? Ten pan ze zdjecia ktory powinien koniecznie pojsc na jakas diete?
A co Zenek klasę pokazał? Pokazał. Remontuje, buduje, inwestuje. Klasa gość. Nasz Zenek Wójt naklepszy. Kolejny sukces którego zazdroszczą inni. Remontuj, buduj, inwestuj! Bądź jak Zenek!