Reklama

Kłoczewski PSZOK wznawia działalność

Punkt będzie czynny w każdą pierwszą sobotę miesiąca

Zenon Stefanowski wójt gminy Kłoczew informuje, że w najbliższą sobotę (9 maja) Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) wznowi działalność. Tego dnia punkt będzie czynny od godziny 8 do 15. 
w Kłoczewie.

W kolejnych miesiącach 2020 r. będzie otwarty w pierwszą sobotę każdego miesiąca w godzinach w tych samych godzinach. 

W trosce o zdrowie korzystających z usług PSZOK jak i pracowników obsługi prosimy o zachowanie wymaganych środków ostrożności tj.: zachowanie odpowiedniej odległości, używanie rękawiczek oraz zasłanianie ust i nosa.

Reklama

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości