Kierowca Seata nie opanował pojazdu na zakręcie. Auto dachowało
Piątek "13" kierowca Seata Toledo nie zaliczy do udanych. Do groźnego wypadku doszło po godz. 11 na zakręcie w Nowym Zadybiu. Autem podróżowały trzy osoby. Kierujący nie opanował pojazdu. Jadąc w stronę Kłoczewa złapał pobocze z prawej strony jezdni po czym dachował. Samochód zatrzymał się dopiero w przydrożnym rowie po drugiej stronie drogi. Wszystkie osoby o własnych siłach opuściły auto. Na miejscu pojawiła się policja, kilka zastępów straży oraz karetka pogotowia. Trwa ustalanie przyczyn wypadku. Wprowadzony został ruch wahadłowy na czas usunięcia uszkodzonego pojazdu
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze