- Trwają czynności wyjaśniające zdarzenie - mówi st. asp. Radosław Żmuda, oficer prasowy ryckiej policji
Dzisiaj (7 czerwca) około godziny 6 na obwodnicy Ryk doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Wewnętrzny pas w kierunku Warszawy był zablokowany. Podczas zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń. Jak informuje komenda Powiatowej Straży Pożarnej kierowca i pasażer samochodu Toyota oddalili się w nieznanym kierunku. Przeszukano również teren w pobliżu zdarzenia lecz nie odnaleziono podróżujących samochodem Toyota. - Trwają czynności wyjaśniające zdarzenie - mówi st. asp. Radosław Żmuda, oficer prasowy ryckiej policji
Strażacy, którzy pojawili się na miejscu zdarzenia zabezpieczyli teren akcji oraz odłączyli akumulatory w rozbitych pojazdach.
Volvo zarejestrowane jest w powiecie lubaczowskim (woj. podkarpackie). Toyota poruszała się na garwolińskiej rejestracji.
(źródło: KP PSP RYKI)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Wóda nic więcej...
Idę o zakład, że to wyborcy PiSu.
Wóda nic więcej...
Idę o zakład, że to wyborcy PiSu.