Reklama

Kolizja na obwodnicy Ryk. Kierowca i pasażer zniknęli

- Trwają czynności wyjaśniające zdarzenie - mówi st. asp. Radosław Żmuda, oficer prasowy ryckiej policji

Dzisiaj (7 czerwca) około godziny 6 na obwodnicy Ryk doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Wewnętrzny pas w kierunku Warszawy był zablokowany. Podczas zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń. Jak informuje komenda Powiatowej Straży Pożarnej kierowca i pasażer samochodu Toyota oddalili się w nieznanym kierunku. Przeszukano również teren w pobliżu zdarzenia lecz nie odnaleziono podróżujących samochodem Toyota. - Trwają czynności wyjaśniające zdarzenie - mówi st. asp. Radosław Żmuda, oficer prasowy ryckiej policji

Strażacy, którzy pojawili się na miejscu zdarzenia zabezpieczyli teren akcji oraz odłączyli akumulatory w rozbitych pojazdach.

Reklama

Volvo zarejestrowane jest w powiecie lubaczowskim (woj. podkarpackie). Toyota poruszała się na garwolińskiej rejestracji.

 

 

(źródło: KP PSP RYKI)

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Aga - niezalogowany 2021-06-07 23:15:33

    Wóda nic więcej...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Nibook - niezalogowany 2021-06-08 13:46:05

    Idę o zakład, że to wyborcy PiSu.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości