64-letni mieszkanie Dęblina ukradł z autokaru 120 litrów paliwa. Teraz stanie przed sądem
Do kradzieży doszło 2 maja. Policjanci z dęblińskiego komisariatu zostali powiadomieni o rabunku 120 litrów oleju napędowego z autobusu komunikacji zastępczej, który obsługuje remontowaną linię kolejową. Sprawą zajęli się kryminalni. W środę (15 maja) policjanci z dęblińskiego komisariatu ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży. - Okazał się nim jeden z kierowców autobusu, 64-letni mieszkaniec Dęblina - informuje podinsp. Robert Wąsik. Policjanci odzyskali skradzione paliwo, które sprawca schował we własnym garażu. - Mężczyzna przyznał się do kradzieży - zaznacza policjant.
64 - latek za swój czyn odpowie przed Sądem. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze