Za kradzież z rozbojem do aresztu na trzy miesiące trafił pewien krewki 63-latek
Policjanci z Ryk zatrzymali mężczyznę, który z rozładowywanego dostawczaka ukradł kilkanaście butelek wódki. Kiedy 26-letni kierowca przyłapał złodzieja i domagał się zwrotu towaru, 63-latek wyjął nóż i zagroził jego użyciem. Policjanci zatrzymali sprawcę. Okazało się, że mężczyzna jest pijany. W najbliższym czasie wódki już się nie napije. Trafił za kratki na 3 miesiące. Za kradzież rozbójniczą grozi mu do 10 lat odsiadki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze