Reklama

Kradł wódkę i groził nożem

Za kradzież z rozbojem do aresztu na trzy miesiące trafił pewien krewki 63-latek

Policjanci z Ryk zatrzymali mężczyznę, który z rozładowywanego dostawczaka ukradł kilkanaście butelek wódki. Kiedy 26-letni kierowca przyłapał złodzieja i domagał się zwrotu towaru, 63-latek wyjął nóż i zagroził jego użyciem. Policjanci zatrzymali sprawcę. Okazało się, że mężczyzna jest pijany. W najbliższym czasie wódki już się nie napije. Trafił za kratki na 3 miesiące. Za kradzież rozbójniczą grozi mu do 10 lat odsiadki.

 

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości