Reklama

Kraj: 10 mln na walkę z próchnicą

Dofinansowanie mogą otrzymać projekty, które wdrożą program polityki zdrowotnej w zakresie próchnicy

O wsparcie mogą ubiegać się uczelnie, instytuty badawcze i podmioty lecznicze, posiadające umowę z NFZ na leczenie stomatologiczne. W konkursie, którego organizatorem jest Ministerstwo Zdrowia przewidziana jest współpraca ze szkołami ponadpodstawowymi, podmiotami leczniczymi i indywidualnymi praktykami lekarskimi. Premiowane będą projekty w partnerstwie z m.in. organizacjami pozarządowymi i partnerami społecznymi.Pierwszy nabór odbędzie się w terminie od 18 maja do 9 czerwca. Więcej informacji na www.gov.pl.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości