Reklama

Kto wylewa szambo do lasu w Nowodworze ?

Ten niebezpieczny proceder zauważył jeden z mieszkańców Nowodworu. Sprawą już zajmuje się policja

22 lipca do komendy powiatowej policji w Rykach wpłynęło zgłoszenie dotyczące wylewania nieczystości płynnych do lasu w Nowodworze. Natrafił na nie jeden z mieszkańców, który tego dnia udał się na przejażdżkę rowerową. To co zobaczył odebrało mu mowę. Tysiące litrów wylanych ścieków z przydomowych szamb, butelki oraz zużyte opony, a na ziemi ślady opon ciągnika rolniczego. Mężczyzna od razu zgłosił sprawę na policję.

- Prowadzimy czynności dotyczące ustalenia sprawcy - mówi st. asp. Radosław Żmuda, oficer prasowy ryckiej policji.

Reklama

Aby dotrzeć do miejsca "zbrodni", jadąc w kierunku Grabowa należy skręcić za cmentarzem parafialnym w lewo w leśną drogę. Tam po przejechaniu ok. 500 metrów ujrzymy dół i śmierdzące ścieki.

 

Więcej na ten temat w najbliższym wydaniu "Twojego Głosu" już 4 sierpnia.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Andrew - niezalogowany 2021-07-29 15:19:05

    Ale trza mieć we łbie nasrane by tak robić

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Xxxx - niezalogowany 2021-08-03 12:32:26

    To trzeba wziąść pod lupę urząd gminy w Nowodwórze

    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Stefek - niezalogowany 2021-08-14 18:08:50

    Swój mózg weź pod lupę

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości