Reklama

Kurator i burmistrz nagrodzili nauczycieli

W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbyły się oficjalne Miejskie Obchody Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość zgromadziła "kwiat dęblińskiej oświaty", przynosząc liczne nagrody, awanse i wzruszające występy.

Dzień Nauczyciela był okazją do podziękowania, gratulacji i uhonorowania tych, którzy na co dzień kształtują młode pokolenia.

W uroczystości 14 października wzięła udział wicekurator Lubelskiego Kuratorium Oświaty, Barbara Grzesiak.

Nagrody Kuratora i Medale 100-lecia

Wicekurator Barbara Grzesiak wręczyła Nagrody Kuratora Oświaty dwojgu dęblińskim dyrektorom: Beacie Kursie i Joannie Pardo

Oprócz tego, medale 100-lecia Kuratorium Oświaty w Lublinie otrzymali dyrektorzy: Małgorzata Wnuk, Katarzyna Dybalska, Beata Kursa oraz Krzysztof Gogacz.

Reklama

Ślubowanie i Nagrody Burmistrza

Ważnym momentem dla kariery zawodowej nauczycieli było uroczyste ślubowanie. Nauczyciele z dęblińskich placówek, którzy uzyskali awans zawodowy na stopień nauczyciela mianowanego, złożyli przysięgę na sztandar Miasta Dęblin.

Nie zabrakło także lokalnych wyróżnień! Roman Dariusz Bytniewski, burmistrz Dęblina, wręczył swoje nagrody grupie wyróżniających się dyrektorów i nauczycieli. Nagrody Dyrektora dla pracowników SOSW wręczyła z kolei Beata Kursa.

Uroczysty apel wypełniony był życzeniami, gratulacjami i podziękowaniami, a emocje podgrzały występy artystyczne przygotowane przez dzieci i wychowawców SOSW.

Reklama

Po części oficjalnej, organizatorzy – pracownicy SOSW – przygotowali poczęstunek, który stał się okazją do mnóstwa miłych rozmów i wspomnień.

fot. Miasto Dęblin

Źródło: Miasto Dęblin
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości