Wróć do artykułu

Zdjęcia Kurator i burmistrz nagrodzili nauczycieli - fotorelacja

17/10/2025 | Autor: Twój Głos | źródło: twojglos.pl

Fotografie Samorządy i Instytucje Ryki

Obchody Dnia Nauczyciela w Dęblinie były pełne wzruszeń i uroczystości. Wicekurator Lubelskiego Kuratorium Oświaty, Barbara Grzesiak, wręczyła Nagrody Kuratora dwojgu dyrektorom, a także medale 100-lecia Kuratorium Oświaty. Nauczyciele ślubowali na sztandar Miasta, otrzymali nagrody Burmistrza i wyróżnienia lokalne. Uroczysty apel pełen życzeń i gratulacji uświetniły występy artystyczne dzieci i wychowawców SOSW. Po oficjalnej części, uczestnicy mogli skosztować poczęstunku i porozmawiać, czerpiąc radość z chwili oraz wspomnień.

Lublin Dęblin - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości