Reklama

LEOPOLDÓW. Umowa na nowy wóz została podpisana

Nowoczesny, średni pojazd ratowniczo-gaśniczy zawita do Leopoldowa jesienią

- W dniu dzisiejszym podpisaliśmy umowę na dostawę fabrycznie nowego, średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z firmą Szczęśniak Pojazdy Specjalne. Będzie to Scania P370 XT w wersji premium, która zawita do leopoldowskiej jednostki jesienią - poinformowali strażacy na swoim Facebooku.

To średni samochód ratowniczo – gaśniczy na nowym podwoziu Scania P370 4×4 serii XT – najnowsza wersja 2018 po przejściu liftingu. Pojazd ten ma na wyposażeniu m.in. zbiornik wody o pojemności 2500 litrów, zbiornik środka pianotwórczego 500 litrów, szybkie natarcie i autopompę Godiva o wydajności 3200 litrów na minutę przy ciśnieniu 8 bar. 

Reklama

 

 

 

 

Zdj. OSP Leopoldów

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Aga - niezalogowany 2021-08-05 17:24:47

    Co drugi artykuł na tym portalu dotyczy tu nowy wóz tam nowy wóz. Nuda nuda nuda

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    grzes - niezalogowany 2021-08-05 18:01:24

    pytanie po co jednostce która ma znikoma ilość wyjazdów nowy wózek i to ciężki .Pytanie gdzie nim będą jeździć.Skoro dużą cześć akcji obskakuje OSP Ryki, Rososz Bazanów .a Leopoldów wyjeżdża tylko jak się dzieje coś na miejscu lub w pobliżu

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Stasiek - niezalogowany 2021-08-05 18:56:13

    Hmm...Może po to, żeby więcej wyjeżdżali?

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości