Nowoczesny, średni pojazd ratowniczo-gaśniczy zawita do Leopoldowa jesienią
- W dniu dzisiejszym podpisaliśmy umowę na dostawę fabrycznie nowego, średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z firmą Szczęśniak Pojazdy Specjalne. Będzie to Scania P370 XT w wersji premium, która zawita do leopoldowskiej jednostki jesienią - poinformowali strażacy na swoim Facebooku.

To średni samochód ratowniczo – gaśniczy na nowym podwoziu Scania P370 4×4 serii XT – najnowsza wersja 2018 po przejściu liftingu. Pojazd ten ma na wyposażeniu m.in. zbiornik wody o pojemności 2500 litrów, zbiornik środka pianotwórczego 500 litrów, szybkie natarcie i autopompę Godiva o wydajności 3200 litrów na minutę przy ciśnieniu 8 bar.
Zdj. OSP Leopoldów
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Co drugi artykuł na tym portalu dotyczy tu nowy wóz tam nowy wóz. Nuda nuda nuda
pytanie po co jednostce która ma znikoma ilość wyjazdów nowy wózek i to ciężki .Pytanie gdzie nim będą jeździć.Skoro dużą cześć akcji obskakuje OSP Ryki, Rososz Bazanów .a Leopoldów wyjeżdża tylko jak się dzieje coś na miejscu lub w pobliżu
Hmm...Może po to, żeby więcej wyjeżdżali?
Chyba kogoś tu boli, że w innych garażach stoi GBA Man lub Iveco. Chłopaki włożyli sporo wysiłku żeby mieć takie auto, a nie tak jak jednostki wymienione przez grzes "na gotowe". Dodatkowo łódź dla OSP Ryki to wyrzucenie pieniędzy w błoto. Będzie używana raz w roku na ćwiczeniach. Inne jednostki kombinują, żeby coś mieć, a gmina zabawki dla OSP Ryki kupuje.
politycznych trupów to nie wyciągajcie
Należy im się nowy samochód ! Chłopaki wypracowali sobie taki wóz , zbierali złom , organizowali zrzutki, teraz chyba zbierają elektrośmiecie. Tak trzymać Panowie a będzie dobrze ! Pozdrawiam A.D
No I co.im.z tego.samochod owszem dostana lecz I tak nie podniesie I'm.to.liczby wyjazdow Na akcje .Ta jednostka jest poprostu Na uboczu wiec nie bedzie dysponowana do wypadku Na esce.kockiej czy starej 17 jest zbyt daleko .Zreszta pokazal.to.pozar zajazdu.gdzie poderwano rososz a leopoldow stal .Oni wyjezdzaja jedynie gdy pali sie lub jest inne zagrozenie w poblizu nigdzie Dalej nie wyjezdzaja
Zgadzam się.Wozów strażackich nigdy nie za dużo.Oby jak najrzadziej musiały wyjeżdać na akcje.
@Alex. Gdzie są przecinki i kropki? Pisze się "po prostu", a nie "poprostu".Szkoła podstawowa się kłania.
Co drugi artykuł na tym portalu dotyczy tu nowy wóz tam nowy wóz. Nuda nuda nuda
pytanie po co jednostce która ma znikoma ilość wyjazdów nowy wózek i to ciężki .Pytanie gdzie nim będą jeździć.Skoro dużą cześć akcji obskakuje OSP Ryki, Rososz Bazanów .a Leopoldów wyjeżdża tylko jak się dzieje coś na miejscu lub w pobliżu
Hmm...Może po to, żeby więcej wyjeżdżali?