24-letni mieszkaniec Ryk uderzył w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że z samochodu wypadł silnik. Okazało się, że mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu we krwi
Do wypadku doszło w nocy z piątku na sobotę w Starej Dąbi. Policjanci po przybyciu na miejsce zdarzenia zobaczyli całkowicie rozbite auto. - Elementy porozrzucane były w promieniu kilkudziesięciu metrów. Natomiast siła uderzenia była tak duża, że z samochodu wypadł silnik - informuje st. asp Radosław Żmuda, oficer prasowy ryckiej policji.
Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 24-letni mieszkaniec Ryk stracił panowanie nad swoim pojazdem i zjeżdżając z jezdni uderzył w drzewo ostatecznie lądując w przydrożnym rowie. - Podczas badania stanu trzeźwości, okazało się, że w organizmie 24-latka było ponad 1,5 promila alkoholu - dodaje policjant.
Kierowca może mówić o dużym szczęściu, z ogólnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Powinien pójść siedzieć, to jak bieganie z nożem po ulicy. Tacy debile nie nadają się do życia w społeczeństwie.
Dla przykładu powiesić takiego w południe po sumie
A jak byłby to twój syn? Też powisilabys go chętnie po sumie?
Niech Pani siebie powiesi
syn czy nie syn ,nieodpowiedzialny , nauczac w domu młodzież
A jak po pijaku zabiłby Ci droga Gosiu dziecko matka siostre brata to też byś broniła takiego debila ???.
każdy popełnia błędy więc tylko nie debila, proszę ważyć słowa. edukacja edukacja prawidłowa na prawo jazdy , a wiemy na czym to polega ,aby kasa tylko .
Debila debila debila pijana świnia morderca za kierownicą!!!!!
A ty idiota
Nie wita czy bydzie składoł to do mupy i jezdził dalyj jak mu zakaz minie?Szkoda takigo woza zľomować,jak mu rzycie uratował????
Spalić takiego śmiecia co jeździ najebany . Jak by mi dziecko zabił to bym go kurwe rozjebal . Tyle w temacie obrońcy kurew pijanych
Jestem na nocnej zmianie w pracy . Czytam i rozumiem obie strony . I nasuwa mi się pytanie z kad w Polakach tyle jadu i nienawiści. Ludzie opamietajcie się co się z wami dzieje ???.
Skąd w Polakach tyle jadu do debili, którzy jeżdżą po pijaku? Do ludzi którzy stwarzają zagrożenie dla ogółu społeczeństwa? Bardzo dobrze, że negujemy takie zachowania. Patologię trzeba tępić i nie mieć litości. Każdy pijany kierowca powinien iść siedzieć, każda przemoc domowa powinna być surowo karana, pedofili powinno się kastrować - bez wyjątków, wtedy nie będzie takich sytuacji i każdy będzie mógł spać spokojnie.
"poloczek" zawsze był zdziczały i jest bo to wschód , a nie zachód więc inne zachowania nim kierują dlatego tyle nienawiści, jadu ,a to też z nieuctwa itp zachowań
To na zachód i tam cię cię taki trafi.
Niemożna mieć litości dla takiego zachowania następnym razem będzie przypadkowy człowiek nie drzewo
Szkoda, ze z tego zdarzenia wyszedl, bylo by lepiej na drogach.
Powinien pójść siedzieć, to jak bieganie z nożem po ulicy. Tacy debile nie nadają się do życia w społeczeństwie.
Dla przykładu powiesić takiego w południe po sumie
A jak byłby to twój syn? Też powisilabys go chętnie po sumie?