Reklama

Łosie na drodze. Obwodnica Ryk niebezpieczna dla kierowców?

Zaledwie trzy dni po otwarciu ryckiej części ekspresowej trasy S17 doszło do poważnego wypadku z łosiem

Wieczorem 9 września (poniedziałek) na obwodnicy Ryk kierowca jadący w kierunku Warszawy zderzył się z łosiem. To wyjątkowo niebezpieczne zwierzę, jeśli chodzi o zderzenia z samochodami. Jest duże, ciężkie i ma długie nogi, przez co cały ciężar uderza w przednią szybę osobówek. 

 Autem podróżował 19-latek z powiatu zamojskiego - informuje podinsp. Robert Wąsik z ryckiej policji. Funkcjonariusze ustalają jeszcze dokładny przebieg zdarzenia. Po wypadku ruch na S17 był zablokowany przez kilka godzin. Do dziś w tym miejscu na betonowej nawierzchni widać ślady krwi.

Reklama

Więcej w papierowym wydaniu Twojego Głosu

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości