Reklama

Lubelska Klasa Okręgowa: MKS Ryki - Avia II Świdnik

12

Ryki, Stadion Miejski godz: 17:00

MKS Ryki po bolesnej porażce z Tęczą Bełżyce (1:4) już w środę będzie miał okazję do rehabilitacji. Do Ryk przyjdzie Avia II Świdnik.

Mecz z Bełżycami przeszedł już do historii i teraz podopiecznych trenera Sebastiana Kozdroja szeka kolejne wyzwanie. Do Ryk przyjeżdża Avia II Świdnik, która w pierwszej kolejce wygrała 2:1 z Mazowszem Stężyca. Szkoleniowiec MKS-u miał okazję być na tym spotkaniu i przyglądał się najbliższemu rywalowi.

- Jest to młody zespół, wybiegany i musimy się skoncentrować, żeby poprawić naszą grę obronną - mówi Sebastian Kozdrój. - Wierzę, że uda nam się strzelić gole i zdobyć 3 punkty. W meczu z Tęczą czerwoną kartkę dostał Kajetan Nastalski i jego na pewno zabraknie w spotkaniu ze Świdnikiem. Niestety, musimy sobie z tym radzić. Na szczęście do składu powinien wrócić Piotr Walasek, Tomasz Kuchnio powinien już być w pełni zdrowy. Musimy zrobić coś, żeby nasza gra lepiej wyglądała niż w ostatnim meczu. Jednak jak to będzie wyglądało, to okaże się w środę. Wierzę, że pech związany z kontuzjami i chorobami nas opuści i mimo braku Kajtka Nastalskiego, to kadra będzie optymalna na ten moment.

Reklama

------------------

2 kolejka Lubelskiej Klasy Okręgowej

12 sierpnia 2020 (środa), 17:00

MKS Ryki - Avia II Świdnik

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości