Na pierwszy mecz wyjazdowy piłkarze MKS-u Ryki udadzą się do Urzędowa, gdzie zagrają z tamtejszym Orłem.
Najbliższy przeciwnik MKS-u, to zespół, który w tym roku po dwuletniej przerwie powrócił do "okręgówki". W poprzedniej kolejce Orzeł przegrał 1:2 w Stężycy z tamtejszym Mazowszem. Patrząc na grę zespołu z Urzędowa można krótko powiedzieć, że w tym meczu nie zachwycała. Niestety, drużyna z Ryk boryka się z dużymi problemami kadrowymi i trener Sebastian Kozdrój znowu nie będzie mógł skorzystać z kilku podstawowych graczy. Mimo wszystko MKS jedzie do Urzędowa po wygraną, bowiem punkty są ekipie z Ryk bardzo potrzebne. Miejmy nadzieję, że ryczanie z tego wyjazdu wrócą z kompletem punktów.
----------------------
Lubelska Klasa Okręgowa - 4 kolejka
Urzędów(Stadion), 23 sierpnia 2020 (17:00)
Orzeł Urzędów - MKS Ryki
Pozostałe mecze (22-23.08.2020.):
Janowianka - Mazowsze Stężyca (sob. 17:00), Orion Niedrzwica - Avia II Świdnik, Wisła II Puławy - Tęcza Bełżyce, GKS Niemce - Piaskovia, Garbarnia Kurów - LKS Stróża, Sokół Konopnica - Polesie Kock, Motor II Lublin - Stal Poniatowa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze