Julka Janiszek i Maja Beczek z Legionu Grabów Szlachecki zostały powołane na konsultacje kadry U 13 Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. Konsultacje odbędą się w dniach 24-26 listopada 2025 w Puławach.
Trenerem piłkarek w Legionie jest Gustaw Serafin.
Obie zawodniczki grając w drużynie Supermenki zostały mistrzyniami województwa lubelskiego i zajęły 11 miejsce w Polsce XXV Turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymabarku.
Beczek w finale ogólnopolskim strzeliła osiem goli co dało jej piąte miejsce w klasyfikacji strzelczyń ex aequo z dwoma zawodniczkami. Trzy razy dla Supermenek trafiała Janiszek.
Obie są uczennicami szóstej klasy. Młode piłkarki są też reprezentantkami Górnika Łęczna (za porozumieniem z Legionem Grabów)
Maja jest uczennicą Szkoły Podstawowej w Leopoldowie, Julka w Grabowie Szlacheckim.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze