Mateusz Utnicki (Mazowsze Stężyca) wygrał bieg poświęcony pamięci Artura Osypiuka, przedwcześnie zmarłego zawodnika grupy Biegusiem.pl i piłkarza Mazowsza Stężyca. W rywalizacji pań najszybsza była Sylwia Sobieszek (Zwoleńnicy Biegania)
Mateusz Utnicki na pokonanie 11-kilometrowej trasy leśnymi dróżkami wokół Garbatki-Letniska potrzebował 44 minut i dwóch sekund. Drugie miejsce zajął Artur Olek (Biegusie.pl) - 47:07, a trzeci był Grzegorz Sobczyk (WKZ Kozienice BBL) - 47:56. Wśród pań najszybszą była Sylwia Sobieszek - 53:12, przed Agnieszką Adamowicz (obie Zwoleńnicy Biegania) - 1:02:23 i Anną Karolak (Zabiegany Skaryszew) - 1:07:28. Sygnał do startu dali sygnaliści z Zespołu Szkół Leśnych i Drzewnych w Garbatce-Letnisku, a na zawodach była Teresa Fryszkiewicz, wójt gminy Garbatka-Letnisko. Gościem Honorowym biegu był Roman Osypiuk, ojciec Artura, któremu poświęcony był ten bieg.
Relacja z IV crOsypiuk Run oraz wrażenia Mateusza Utnickiego, zwycięzcy tego biegu, w najbliższym numerze Twojego Głosu (środa, 15 września). Zapraszamy do lektury.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze