Reklama

Mateusz Utnicki najszybszy w IV crOsypiuk Run

Mateusz Utnicki (Mazowsze Stężyca) wygrał bieg poświęcony pamięci Artura Osypiuka, przedwcześnie zmarłego zawodnika grupy Biegusiem.pl i piłkarza Mazowsza Stężyca. W rywalizacji pań najszybsza była Sylwia Sobieszek (Zwoleńnicy Biegania)

Mateusz Utnicki na pokonanie 11-kilometrowej trasy leśnymi dróżkami wokół Garbatki-Letniska potrzebował 44 minut i dwóch sekund. Drugie miejsce zajął Artur Olek (Biegusie.pl) - 47:07, a trzeci był Grzegorz Sobczyk (WKZ Kozienice BBL) - 47:56. Wśród pań najszybszą była Sylwia Sobieszek - 53:12, przed Agnieszką Adamowicz (obie Zwoleńnicy Biegania) - 1:02:23 i Anną Karolak (Zabiegany Skaryszew) - 1:07:28. Sygnał do startu dali sygnaliści z Zespołu Szkół Leśnych i Drzewnych w Garbatce-Letnisku, a na zawodach była Teresa Fryszkiewicz, wójt gminy Garbatka-Letnisko. Gościem Honorowym biegu był Roman Osypiuk, ojciec Artura, któremu poświęcony był ten bieg.

Relacja z IV crOsypiuk Run oraz wrażenia Mateusza Utnickiego, zwycięzcy tego biegu, w najbliższym numerze Twojego Głosu (środa, 15 września). Zapraszamy do lektury.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości