Reklama

Mieli po 2 promile. Uderzyli w słup

Do wypadku doszło ubiegłej nocy w Dęblinie. Dwaj mężczyźni podróżowali osobowym Audi. Obaj byli nietrzeźwi

Do zdarzenia doszło ok. 1 w nocy z wtorku na środę. Na łuku drogi na ul. Tysiąclecia w Dęblinie (obok sklepu Wiola) auto uderzyło w słup oświetleniowy. - Osobowym audi podróżowało dwóch mieszkańców gm. Ryki w wieku 27 i 29 lat - mówi podinsp. Robert Wąsik z ryckiej policji. Po zderzeniu zostali zabrani karetką do szpitala. Jak się okazało nic im się nie stało. Jednak zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. - Każdy z nich miał ponad 2 promile alkoholu we krwi - dodaje policjant. Trwa ustalanie kto był kierowcą. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości sprawcy może grozić do 2 lat więzienia. Dodatkowo będzie odpowiadał za spowodowanie kolizji.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2019-09-12 19:10:55

    Nie rozumiem podawania ilości alkoholu we krwi pasażera. To jego prywatna sprawa w Polsce spożywanie alkoholu jest legalne.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Rysiek - niezalogowany 2019-09-12 20:01:16

    Panie Gościu chyba Pan nie potrafi czytać ze zrozumieniem , albo Pan ma plus 10 do bystrości . W artykule autor nie napisał, który z nich był pasażerem , a wręcz kotku odwrotnie , że trwają czynności dzięki, którym niezawodni super szeryfowie hero ustalą kto był driver, a kto nie. Będą tylko jaja jak okaże się, że w związku z tym, że pili razem, mieli tyle samo promili to i kierowali razem, albo co gorsza żaden z nich. Tyle jest tu kombinacji, że jak bym był mundurowym i szef kazał by mi rozwiązać to równanie to źle bym się poczuł i poszedł na stuprocent płatne L4, oczywiście dlugotrwale

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości