Za wysokie wyniki sportowe siedem osób otrzymało Nagrody Starosty Ryckiego
Zarząd Powiatu Ryckiego przyznał Nagrody Starosty Ryckiego dla zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe oraz trenerów i innych osób, które wyróżniają się osiągnięciami w działalności sportowej i szkoleniowej.
Złożone do Starostwa Powiatowego w Rykach wnioski o przyznanie nagrody, rozpatrywała Komisja w składzie: Monika Kośmińska - przewodnicząca oraz członkowie komisji Dariusz Cenkiel, Małgorzata Grzechnik, Joanna Pawelec, Mariusz Nastalski, Michał Wesoły.
Nagrody Starosty Ryckiego otrzymali:
Julia Niedziela - piłka nożna (300 zł)
Karolina Serafin – piłka nożna (300 zł)
Emilia Kołomańska – tenis stołowy (400 zł)
Maja Warowna – tenis stołowy (600 zł)
Marcin Głodek – biegi uliczne i przełajowe (700 zł)
Witold Łukasiak – trener tenisa stołowego (700 zł)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze