Reklama

Młodzi sportowcy zostali nagrodzeni

Za wysokie wyniki sportowe siedem osób otrzymało Nagrody Starosty Ryckiego

Zarząd Powiatu Ryckiego przyznał Nagrody Starosty Ryckiego dla zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe oraz trenerów i innych osób, które wyróżniają się osiągnięciami w działalności sportowej i szkoleniowej.

Złożone do Starostwa Powiatowego w Rykach wnioski o przyznanie nagrody, rozpatrywała Komisja w składzie: Monika Kośmińska - przewodnicząca oraz członkowie komisji Dariusz Cenkiel, Małgorzata Grzechnik, Joanna Pawelec, Mariusz Nastalski, Michał Wesoły. 
 

Nagrody Starosty Ryckiego otrzymali:

Reklama

Julia Niedziela - piłka nożna (300 zł)

Karolina Serafin – piłka nożna (300 zł)

Emilia Kołomańska – tenis stołowy (400 zł)

Maja Warowna – tenis stołowy (600 zł)

Marcin Głodek – biegi uliczne i przełajowe (700 zł)

Witold Łukasiak – trener tenisa stołowego (700 zł)

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości