Dziś rano kierowca opla wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia z motorowerem. Kierujący jednośladem z obrażeniami ciała trafił do szpitala
Do wypadku doszło dzisiaj rano około godziny 6.00 w miejscowości Stara Dąbia. Na drodze krajowej nr 17 kierującym osobowym oplem, 59-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, skręcał w lewo. Jednak nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście. Doprowadził do zderzenia samochodu z motorowerem, kierowanym przez 54-letniego mieszkańca powiatu ryckiego. Kierujący jednośladem doznał obrażeń ciała. Został przewieziony do szpitala. Obydwaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.
- Apelujemy o rozwagę i zachowanie zdrowego rozsądku na drodze. Pamiętajmy, że pośpiech jest złym doradcą i starajmy się bezpiecznie dojechać do celu - mówią policjanci.
R.W.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Bardzo proszę rodzinę motorowerzysty lub kogoś kto Go zna o kontakt: [email protected]
Bardzo proszę rodzinę motorowerzysty lub kogoś kto Go zna o kontakt: [email protected]