Reklama

Motocyklista trafił do szpitala

Dziś rano kierowca opla wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia z motorowerem. Kierujący jednośladem z obrażeniami ciała trafił do szpitala

Do wypadku doszło dzisiaj rano około godziny 6.00 w miejscowości Stara Dąbia. Na drodze krajowej  nr 17 kierującym osobowym oplem, 59-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, skręcał w lewo. Jednak nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście. Doprowadził do zderzenia samochodu z motorowerem, kierowanym przez 54-letniego mieszkańca powiatu ryckiego. Kierujący jednośladem doznał obrażeń ciała. Został przewieziony do szpitala. Obydwaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

- Apelujemy o rozwagę i zachowanie zdrowego rozsądku na drodze. Pamiętajmy, że pośpiech jest złym doradcą i starajmy się bezpiecznie dojechać do celu - mówią policjanci.

Reklama

R.W.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2020-03-03 09:02:12

    Bardzo proszę rodzinę motorowerzysty lub kogoś kto Go zna o kontakt: [email protected]

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości