Reklama

Na gminnych drogach będzie jaśniej

W poniedziałek 22 lutego u Urzędzie Gminy Ułęż została podpisana umowa na wykonanie oświetlenia ulicznego

Modernizację dotychczasowego systemu przeprowadzi przedsiębiorstwo „Piotrowski - Usługi Elektryczne Daniel Piotrowski” z Ryk. Jego oferta była najkorzystniejsza spośród tych, które wzięły udział w ogłoszonym przetargu. Jak zapewnia wójt gminy, wykonawca spełnia warunki określone w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia. - Oceny dokonano według kryteriów: cena – 60%, gwarancja – 40% - informuje wójt Barbara Pawlak.

Według przewidywań inwestycja ruszy najprawdopodobniej wraz z poprawą warunków pogodowych. Wymianie ulegnie 226 lamp na terenie całej gminy. Nowe oświetlenie pojawi się w: Podlodowie, Ułężu i Sobieszynie. A zwłaszcza tam, gdzie go tej pory lamp nie było. Z kolei wymiana istniejących będzie polegała na montażu nowoczesnych LED-ów.

Reklama

Inwestycję pomoże gminie zrealizować Regionalny Program Operacyjny Województwa Lubelskiego.

Foto: pixabay

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Monika - niezalogowany 2021-02-24 21:17:11

    Cześć , jesteś wolnym mężczyzną, czujesz się samotny, chciałbyś to zmienić ? Nie czekaj odezwij się. Samotna, wolna, bez nałogów i niezależna. Nie dawno wróciłam z Anglii do kraju. Poznam Pana do wspólnych spotkań, wspólnych spacerów, wspólnie spędzania czasu, a jak zaiskrzy to może i więcej :) Naturalnie przed spotkaniem chciałabym się lepiej poznać, wymienić się numerami telefonów i zdjęciami jeżeli jesteś zainteresowany kontakt i moje zdjęcia znajdziesz na moim profilu randkowym http://panieonline.pl/monia89

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości