Reklama

Nauczyciele i dyrektorzy z nagrodami starosty

Dziś obchodzimy Dzień Nauczyciela. Z tej okazji Dariusz Szczygielski starosta rycki wręczył nauczycielom i dyrektorom nagrody i podziękowania za zaangażowanie i aktywność zawodową

Starosta zaznacza, że nauczyciele przez swoją pracę pełnią niezwykle ważną rolę społeczną. -Nasza historia pokazuje, że nawet w trudnych czasach upowszechniali naukę oraz krzepili polskie obyczaje. Szkoły były od zawsze miejscem, gdzie nie tylko uczono konkretnych umiejętności, ale również postaw pełnych patriotyzmu i miłości do ojczyzny- mówi Dariusz Szczygielski, starosta rycki. - Szkoła to nie tylko budynek, ale przede wszystkim oddani swojej pracy nauczyciele. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragnę podziękować Wam za wyjątkową działalność wychowawczą i opiekuńczą. Ten zawód to ogromne wyzwanie, która przynosi wiele satysfakcji - dodaje.

Obchody Dnia Edukacji Narodowej odbyły się w ZSZ nr 2 w Dęblinie. Uroczystość umilił występ Piotra Niewiadomskiego, ucznia III klasy ZSZ nr 1 w Dęblinie oraz absolwenta szkoły muzycznej I stopnia w klasie akordeonu i uczęszcza na zajęcia piosenki poetyckiej w Miejskim Domu Kultury w Dęblinie. Jego instruktorem jest Michał Pastuszak. Piotr zaśpiewał utwory Jacka Kaczmarskiego: "Ballada o głupim Jasiu", "Nasza klasa", "Lalka" i "Mury".

Reklama

 

Nagrody starosty otrzymali: .  

Mariusz Grzelak, dyrektor LO w Rykach,

Mariola Sulima, dyrektor ZSZ nr 2 w Dęblinie,

Jolanta Piechota, pedagog w  Poradni Pedagogiczno - Psychologicznej w Rykach,

Anna Niedźwiecka, nauczyciel biologii i chemii w ZSZ nr 2 w Dęblinie,

Iwona Zugaj, pedagof w ZSZ nr 1 w Dęblinie,

Iwona Piłat, nauczyciel języka angielskiego w w LO w Rykach,

Anna Marciniak, nauczycielka historii, wiedzy o społeczeństwie i edukacji dla bezpieczeństwa w ZSZ nr 1 w Rykach.

 

 

  

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości