Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega przed fałszywymi SMS-ami od nadawcy Kwarantanna. Jest to próba wyłudzenia danych osobowych.
W SMS-ie mowa o skierowaniu na 10-dniową kwarantannę użytkownika danego numeru w związku z wykryciem zakażenia w jego najbliższym otoczeniu. W wiadomości znajduje się też link, w który wiele osób ciekawości może kliknąć.
'
Główny Inspektorat Sanitarny stanowczo zaprzecza, jakoby wysyłał takie wiadomości. - To próba wyłudzenia danych osobowych. Prosimy nie otwierać linku wskazanego w wiadomości. Inspekcja sanitarna nigdy nie wysyłała, ani nie wysyła wiadomości z przekierowaniem do stron – informuje GIS.
Informacja o fałszywych smsach jest zamieszczona m.in. na Facebook Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Lublinie i Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rykach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Ja lubię smsy od dziewczyn
Od dziewczyny to co innego ale takich smsów to nie chciałbyś
Ja wszystkie smsy czytom , z szacunku do wysyłających, tylko linki mnie nie chcom wejść, bo intiernetu nie mom.
Ja lubię smsy od dziewczyn
Od dziewczyny to co innego ale takich smsów to nie chciałbyś
Ja wszystkie smsy czytom , z szacunku do wysyłających, tylko linki mnie nie chcom wejść, bo intiernetu nie mom.