Reklama

Nie pogardzili wódką. Włamywacze w rękach policji

26 i 42-latek z gminy Ryki odpowiedzą przed sądem za włamanie i kradzież elektronarzędzi, sprzętu elektronicznego, pistoletu na śrut i alkohol

Pod koniec maja nieznani sprawcy włamali się do niezamieszkałego domu w Rykach. Złodzieje pokonali zamknięcia i weszli do środka. Ich łupem padły elektronarzędzia, sprzęt elektroniczny, pistolet na śrut i kilka butelek alkoholu. Właściciel swoje straty oszacował na około 5 tys. zł.

Ruszyło policyjne śledztwo mające na celu ustalenie włamywaczy. - W toku prowadzonego postępowania ryccy policjanci ustalili i zatrzymali sprawców kradzieży z włamaniem, którymi okazali się 42-letni i 26-letni mieszkańcy gminy Ryki - informuje st. asp. Agnieszka Marchlak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Rykach. Policjanci odzyskali część skradzionych elektronarzędzi. Złodzieje ukryli je w workach niedaleko posesji. W wyniku prowadzonych czynności udało się również odzyskać skradzionego laptopa. 

Reklama

- Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty kradzieży z włamaniem do której się przyznali - informuje rzecznik ryckiej policji. Jak się okazało obaj byli już w przeszłości notowani za podobne przestępstwa. Grozi im do 10 lat więzienia.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości