Do wypadku doszło dzisiaj rano na drodze wjazdowej do Bobrownik
- Nie żyje mężczyzna, 62-letni mieszkaniec naszego powiatu - informuje podinsp. Robert Wąsik z ryckiej policji.
- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem 50-letni mieszkaniec powiatu ryckiego podczas wyprzedzania osobowego opla najechał na leżącego na ulicy mężczyznę - dodaje policjant.
"Twój Głos" ustalił, że 62-latek na co dzień mieszkał w Dęblinie. Miał jechać rowerem do swojej matki, która mieszka w Bobrownikach.
Na miejscu pracuje policja i prokurator. Strażacy z OSP w Bobrownikach zabezpieczają miejsce zdarzenia.
Podróżni kierowani są na krótki objazd.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
W tych zdjeciach przeraza ta obojetnosc gapiow...Stoja jak sepy nad padlina....Jakie to przykre...Zastanawia mnie po co idioci udostepniaja to na swoich profilach facebookowych?...To jakas forma perwersji -delektowanie sie czyjas tragedia, czyjas smiercia???? Chore....Jak nudne musi byc zycie tych udostepniajacych, ze smierc ma dodac pikanterii ich profilom. Wstyd!!!!
Ci "gapie"to oficerowie policji i świadek zdarzenia.
Tak wiele ludzi ginie przez naszą bezmyślnośc, pośpiech i nieuwagę... Tak wielu ludzi ginie bo nie pomyśleli że ktoś ich nie widzi/nie słyszy/nie miał szansy zobaczyć... Jest zima, zmienne warunki brak albo nie działające ABS, a właśnie odbierałem telefon albo wysyłałem sms, i nie stać było mnie na opony zimowe bo pracuje za 10 zł na godzine.. ...coś się działo z prawej strony i tam spojrzałem a on był po lewej stronie... Jaki z pozoru błahy element prowadzi do tragedii :(
A temu od tego starego Tiguana , to przynajmniej zabrali prawko? Bo mi się wydaje, że nadal niestety jeździ po drogach. Moja rada , koleś przesiądź się na rower, serio, będzie lepiej na drogach. Po za tym manewr który wtedy przy tym wypadku odwalił, nie był mądry ani przemyślany.
W tych zdjeciach przeraza ta obojetnosc gapiow...Stoja jak sepy nad padlina....Jakie to przykre...Zastanawia mnie po co idioci udostepniaja to na swoich profilach facebookowych?...To jakas forma perwersji -delektowanie sie czyjas tragedia, czyjas smiercia???? Chore....Jak nudne musi byc zycie tych udostepniajacych, ze smierc ma dodac pikanterii ich profilom. Wstyd!!!!
Ci "gapie"to oficerowie policji i świadek zdarzenia.
Tak wiele ludzi ginie przez naszą bezmyślnośc, pośpiech i nieuwagę... Tak wielu ludzi ginie bo nie pomyśleli że ktoś ich nie widzi/nie słyszy/nie miał szansy zobaczyć... Jest zima, zmienne warunki brak albo nie działające ABS, a właśnie odbierałem telefon albo wysyłałem sms, i nie stać było mnie na opony zimowe bo pracuje za 10 zł na godzine.. ...coś się działo z prawej strony i tam spojrzałem a on był po lewej stronie... Jaki z pozoru błahy element prowadzi do tragedii :(