Kolejne samoloty do szkolenia pilotów "Szkoły Orląt" wylądowały na pasach lotniska. W Dęblinie rozpoczęła się dostawa kolejnych sztuk nowoczesnych odrzutowców typu Master-346
We wtorek 20 października br. na lotnisku 41 Bazy Lotnictwa Szkolnego w Dęblinie wylądował "Bielik" o numerze bocznym 7710. Jest to już dziesiąta maszyna zakupiona na potrzeby szkolenia przyszłych pilotów samolotów odrzutowych prowadzonego pod nadzorem 4 Skrzydła Lotnictwa Szkolnego. W kolejnych dniach nowy samolot przejdzie proces zdawczo-odbiorczy, podobnie jak "Bielik" o numerze 7709, który przyleciał do Polski parę dni temu. Docelowo, do końca 2022 r. Polska będzie posiadać 16 sztuk samolotów M-346.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze