Reklama

Nowe przypadki koronawirusa w województwie

Ministerstwo Zdrowia informuje o kolejnych zachorowaniach. Wśród nich jest siedem osób z naszego regionu

Na terenie naszego województwa lubelskiego mamy siedem nowych przypadków zakażenia COVID-19, powierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą:

  • kobiety w przedziale wieku 21-40 lat z Zamościa,
  • kobiety w przedziale wieku 41-60 lat z Zamościa,
  • mężczyzny w przedziale wieku 21-40 lat z powiatu łęczyńskiego,
  • kobiety w przedziale wieku 41-60 lat z powiatu lubartowskiego,
  • trzech mężczyzn w przedziale wieku 41-60 lat z powiatu łęczyńskiego.

Wszystkie osoby są w stanie dobrym i miały styczność z przypadkiem potwierdzonym.

Do dnia 18 maja 2020 roku na terenie województwa lubelskiego potwierdzono badaniami laboratoryjnymi 408 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, odnotowano 281 ozdrowieńców i zarejestrowano 14 zgonów.

Reklama

Zmarły cztery osoby

Z przykrością informujemy o śmierci 4 osób zakażonych koronawirusem:

  • 53-letnia kobieta ze Starachowic,
  • 69-letnia kobieta z Tych,
  • 91-letnia kobieta z Łańcuta,
  • 88-letni mężczyzna z Łańcuta.

Wszystkie osoby miały choroby współistniejące.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości