O takim wyposażeniu niektóre komendy w województwie mogą tylko pomarzyć. Druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowym Zadybiu jako pierwsi w powiecie stali się właścicielami drona z kamerą termowizyjną
W czwartek 22 października pięć jednostek OSP gminy Kłoczew miało powody do szczególnego zadowolenia. Dzięki przychylności lokalnych władz oraz regionalnych i krajowych instytucji strażacy z: Nowego Zadybia, Woli Zadybskiej, Wylezina, Przykwy i Gęsiej Wólki wzbogacili się o nowoczesny sprzęt służący ratowaniu życia i mienia. Ceremonia jego przekazania odbyła się z zachowaniem rygorów bezpieczeństwa epidemicznego w Nowym Zadybiu.
Na liście zakupów znalazły się m.in. wóz ratowniczo-gaśniczy, pompy, aparaty ODO z maską, hełmy, piła do cięcia betonu i stali oraz kamery termowizyjne. Wszystkie dokonane zakupy zamknęły się kwotą 1 mln 11 tys. 650 zł. Więcej w najnowszymi wydaniu „Twojego Głosu”.
Tomasz Kępka
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze