Reklama

Obwodnica Ryk w kierunku Lublina była zablokowana. Na pas ruchu przewróciła się autolaweta

Na trasie S17 26-letni kierowca dostawczego iveco typu autolaweta uderzył w bariery energochłonne. Doszło do przewrócenia pojazdu. Dwoje pasażerów trafiło do szpitala z obrażeniami ciała

Dziś po godzinie 15:00 oficer dyżurny ryckiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego, do którego doszło na trasie S 17 na wysokości Ryk.  

Na miejsce zgłoszenia udali się policjanci, strażacy oraz  załoga karetki pogotowia. Z ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu wynika, że w jadącym w kierunku Lublina dostawczym iveco typu autolaweta doszło do rozpięcia wału napędowego i zablokowania kół, w  wyniku czego pojazd uderzył w bariery energochłonne, a następnie przewrócił się na pas ruchu.

Reklama

- Jak wykazało badanie policyjnym alkomatem, 26-letni kierujący samochodem był trzeźwy. Dwoje pasażerów iveco z uwagi na doznane obrażenia zostało przetransportowanych do szpitala. Na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - informuje aspirant  sztabowy Agnieszka Marchlak.

Droga w kierunku Lublina przez dwie godziny była zablokowana, zorganizowano objazdy.

 

 

KPP Ryki

 

 

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości