Na trasie S17 26-letni kierowca dostawczego iveco typu autolaweta uderzył w bariery energochłonne. Doszło do przewrócenia pojazdu. Dwoje pasażerów trafiło do szpitala z obrażeniami ciała
Dziś po godzinie 15:00 oficer dyżurny ryckiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego, do którego doszło na trasie S 17 na wysokości Ryk.
Na miejsce zgłoszenia udali się policjanci, strażacy oraz załoga karetki pogotowia. Z ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu wynika, że w jadącym w kierunku Lublina dostawczym iveco typu autolaweta doszło do rozpięcia wału napędowego i zablokowania kół, w wyniku czego pojazd uderzył w bariery energochłonne, a następnie przewrócił się na pas ruchu.
- Jak wykazało badanie policyjnym alkomatem, 26-letni kierujący samochodem był trzeźwy. Dwoje pasażerów iveco z uwagi na doznane obrażenia zostało przetransportowanych do szpitala. Na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - informuje aspirant sztabowy Agnieszka Marchlak.
Droga w kierunku Lublina przez dwie godziny była zablokowana, zorganizowano objazdy.
KPP Ryki
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze