Rodzina poszkodowanego w wypadku samochodowym Michała Wasilewskiego z Ryk apeluje do krwiodawców o wsparcie
W poniedziałek (28 września) pod Urzędem Miasta w Puławach odbędzie się zbiórka krwi ze wskazaniem dla Michała Wasilewskiego. - W imieniu swoim i całej naszej rodziny bardzo prosimy o pomoc. Liczy się każda kropla - mówi Milena Wasilewska, siostra Michała.
Do wypadku z udziałem mieszkańca Ryk doszło 18 września w miejscowości Szwendrowy Most, gm. Lelis. Sprawę nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem Nissan Marek S., będąc na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z pojazdem marki Peugeot, w którym podróżowali kierowca Michał W. oraz Klaudia W. i 10 – miesięczna Nela W. Uczestnicy wypadku z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitali w Ostrołęce i Przasnyszu.
Apelujemy do krwiodawców o dołączenie do akcji i wsparcie Michała Wasilewskiego.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze