Reklama

Odetchnęli z ulgą. Od dziś znów można pływać w ryckim basenie

Wszystko poszło zgodnie z planem. Zakończyła się przerwa technologiczna w Pływalni Powiatowej w Rykach

Przez ostatnie dwa tygodnie miłośnicy pływania czy rekreacji w wodzie musieli siedzieć w domu albo korzystać z innych obiektów poza Rykami. Z dniem 1 września basen został zamknięty. Przerwa nie była spowodowana awarią. Tak jak w latach poprzednich zaplanowano tzw. przerwę technologiczną. To standardowe działanie, chociaż  w zeszłym roku jej nie było, bo basen ze względu na pandemię koronawirusa był czynny dopiero pod koniec maja. 

Termin wrześniowy przerwy nie był przypadkowy. To miesiąc, w którym od początku funkcjonowania pływalni odnotowuje się najmniejszą liczbę użytkowników w ciągu roku. Przerwa technologiczna była potrzebna do tego, żeby dokonać wszelkich napraw i konserwacji remontowych np. na dnie niecki, których nie można przeprowadzić, gdy baseny są wypełnione wodą.

Reklama

Prace konserwatorskie przebiegły zgodnie z planem. Od dziś pływalnia znów zaczyna tętnić życiem. Można z niej korzystać od poniedziałku do piątku w godz. 12-20, a w soboty i niedziele od 10-20.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości