Ppłk. Marek Dobek i kpt Łukasz Krajnik zakończyli służbę w Lotniczej Akademii Wojskowej
5 Lipca władze, kadra i pracownicy Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie uroczyście pożegnali oficerów. Rektor - komendant gen. bryg. Piotr Krawczyk podziękował żołnierzom za rzetelne i sumienne wykonywanie obowiązków oraz życzył sukcesów zawodowych. Dziekan Wydziału Lotnictwa prof. dr hab. inż. Marek Grzegorzewski podziękował ppłk. Markowi Dobkowi za wkład włożony w rozwój Katedry Nawigacji Lotniczej. Podziękowania dla kpt. Łukasza Krajnika za pracę na rzecz rozwoju Ośrodka Technologii Informacyjnych przekazał mjr Mieczysław Pcian. Na zakończenie uroczystości odchodzący oficerowie wpisali się do Księgi Pamiątkowej Lotniczej Akademii Wojskowej.
(źródło: www.law.mil.pl)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze