Pieśni, hymn i race świetlne. Tak mieszkańcy Nowodworu uczcili pamięć uczestników Powstania Warszawskiego
Uroczystości upamiętniające bohaterów Powstania Warszawskiego rozpoczęły się na placu przed remizą Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowodworze o 16:30. Bez zbędnych słów i przemówień zgromadzeni zaśpiewali piosenki z okresu Powstania. Mogliśmy usłyszeć nie tylko strażaków ochotników, ale również dziewczęta z młodzieżowej drużyny pożarniczej czy dzieci i młodzież wraz z rodzicami. - To już drugi rok z rzędu kiedy upamiętniamy wydarzenia z 1 sierpnia 1944 - mówi Marcin Cybula, prezes OSP Nowodwór. - W tym roku wyszło to dość spontanicznie i niemal w ostatniej chwili - oznajmia. \
Więcej w najbliższą środę w papierowym wydaniu "Twojego Głosu".
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Piękny gest..
Piękny gest..