Reklama

Opady śniegu pokrzyżowały start młodzieżowych rozgrywek piłkarskich

Lubelski Związek Piłki Nożnej odwołał wszystkie rozgrywki piłkarskie zaplanowane na najbliższy weekend. Powodem są obfite opady śniegu, które trwają już drugi dzień. W sobotę miały się zacząć, niektóre rozgrywki młodzieżowe i kontynuowane te rozpoczęte.

Sądząc po ilości białego puchu jaki już zalega na boiskach nie wiadomo czy zostaną rozegrane spotkania za tydzień. Obecnie trenowanie na świeżym powietrzu jest raczej niemożliwe. Nawet jak śnieg stopnieje to na murawach pojawi się błoto po śniegowe, a następnie woda. Taki stan boisk może narazić zawodników na kontuzje. 

Na ten weekend zaplanowane były następujące mecze lig młodzieżowych

Lubelska Liga Młodzików Młodszych

KS Nasutów - MKS Ruch Ryki

Orlik Lubartów - Amator Leopoldów/ Rososz

Lubelska Liga Młodzików Starszych

Reklama

LKS Kamionka - Gabaryty Dęblin

 Lubelska Liga Trampkarzy Starszych

Victoria Parczew - Piekiełko Przykwa

I liga wojewódzka młodzików młodszych grupa srebrna 

Niedźwiadek Chełm - Orlik Dęblin

I liga wojewódzka trampkarzy młodszych grupa brązowa

Orlik Dęblin - Puławiak Puławy

Lubelska Liga Juniorów Młodszych 

Zawisza Garbów - Ruch Ryki

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości