Lubelski Związek Piłki Nożnej odwołał wszystkie rozgrywki piłkarskie zaplanowane na najbliższy weekend. Powodem są obfite opady śniegu, które trwają już drugi dzień. W sobotę miały się zacząć, niektóre rozgrywki młodzieżowe i kontynuowane te rozpoczęte.
Sądząc po ilości białego puchu jaki już zalega na boiskach nie wiadomo czy zostaną rozegrane spotkania za tydzień. Obecnie trenowanie na świeżym powietrzu jest raczej niemożliwe. Nawet jak śnieg stopnieje to na murawach pojawi się błoto po śniegowe, a następnie woda. Taki stan boisk może narazić zawodników na kontuzje.
Na ten weekend zaplanowane były następujące mecze lig młodzieżowych
Lubelska Liga Młodzików Młodszych
KS Nasutów - MKS Ruch Ryki
Orlik Lubartów - Amator Leopoldów/ Rososz
Lubelska Liga Młodzików Starszych
LKS Kamionka - Gabaryty Dęblin
Lubelska Liga Trampkarzy Starszych
Victoria Parczew - Piekiełko Przykwa
I liga wojewódzka młodzików młodszych grupa srebrna
Niedźwiadek Chełm - Orlik Dęblin
I liga wojewódzka trampkarzy młodszych grupa brązowa
Orlik Dęblin - Puławiak Puławy
Lubelska Liga Juniorów Młodszych
Zawisza Garbów - Ruch Ryki
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze