XVII Turniej Ryckie Orliki 2022 o puchar Dariusza Szczygielskiego Starosty Powiatu Ryckiego wygrał Puławiak Puławy. Drugi był Zryw Sobolew, a trzeci Orlik Dęblin
W finale Puławiak wygrał ze Zrywem Sobolew 1:0. W meczu o trzecie miejsce Orlik Dęblin wygrał 2:1 po rzutach karnych z Amatorem Rososz/Leopoldów. Na dalszych pozycjach uplasowali się kolejno: Iskra Pilawa, Ruch Ryki, Mazowsze Stężyca, Wisła Maciejowice, Orły Kazimierz i Gabaryty Dęblin. Turniej zorganizowano dla zawodników z rocznika 2009 i młodsi ora dziewcząt dwa lata starszych. Zawody odbyły się w Centrum Edukacyjno - Sportowym w Stężycy
• Nagrody, puchary, medale ufundowali: Starostwo Powiatowe w Rykach, Spółdzielnia Mleczarska w Rykach.
Więcej w najnowszym wydaniu Twojego Głosu
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze