Reklama

Osobówką prosto w drzewo. Utrudnienia na drodze powiatowej

- Chciałem poprawić lusterko i złapałem pobocze - tłumaczy mężczyzna

Do kolizji drogowej doszło ok godz. 11 na drodze powiatowej między Ownią, a Dąbią Nową. Osobowa mazda prowadzona przez mieszkańca tej pierwszej miejscowości uderzyła w przydrożne drzewo. Okoliczności zdarzenia na miejscu wyjaśnił nam sam kierowca, który jechał w kierunku S17. - Wiozłem wnuczka do Ryk. W pewnym momencie chciałem poprawić lusterko boczne. Złapałem pobocze, zarzuciło mnie i uderzyłem w drzewo - relacjonuje mężczyzna. - Auto nadaje się do kasacji, a dwadzieścia lat nim jeździłem - dodaje.

Na miejscu pojawiły się dwa zastępy straży pożarnej oraz patrol policji. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz kierowali ruchem wahadłowo. Obecnie trwa usuwanie skutków kolizji.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Mirek.B - niezalogowany 2021-08-26 15:11:54

    No mógł będę to auto wyklepac i bydziesz następne 20 lat jeździł i wozil prawnuckaJak zainteresowany to zostaw namiar

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości