Reklama

Ożenił się by wygrać i... przegrał

Leszek Kępka strzelił pierwszego gola na stadionie w Rykach w 2022 roku. W noworocznym meczu organizowanym przez Ruch Ryki Kawalerowie pokonali Żonatych 11:9

W tym roku drużynę Kawalerów musiało zasilić kilku Żonatych. Na mecz przyszło zdecydowanie więcej zawodników, którzy są w zalegalizowanym związku małżeńskim i stąd nastąpiła taka boiskowa konieczność. Jeden z zawodników Żonatych nie potrafił pogodzić się z porażką żartobliwie komentując ją słowami ,, To ja specjalnie się ożeniłem by w końcu wygrać w Nowym Roku,  a tu taka niespodzianka !!!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości