Piekiełko Przykwa zaprasza na kolejny Turniej Piekiełko Cup. W turnieju zagra 12 zespołów
Rywalizacja będzie trwała dwa dni 20 i 21 stycznia w hali sportowej w Kłoczewie. Pierwszego dnia, w sobotę 20 stycznia odbędą się mecze grupowe. Pierwszy mecz o 9.00 rano, ostatni ok. 20.00.
W niedzielę 21 stycznia odbędą się mecze o miejsca.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze