Reklama

Piekiełko Przykwa zaprasza na Piekiełko Cup 2024

Piekiełko Przykwa zaprasza na kolejny Turniej Piekiełko Cup. W turnieju zagra 12 zespołów

Rywalizacja będzie trwała dwa dni 20 i 21 stycznia w hali sportowej w Kłoczewie. Pierwszego dnia, w sobotę 20 stycznia odbędą się mecze grupowe. Pierwszy mecz o 9.00 rano, ostatni ok. 20.00.

W niedzielę 21 stycznia odbędą się mecze o miejsca. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości