Reklama

Pierwsza Dama odwiedziła gospodynie w Zalesiu

W środę Agata Kornhauser-Duda uczestniczyła w warsztatach florystycznych z wykorzystaniem ziół oraz pokazie kulinarnym prezentującym zastosowanie ziół w kuchni molekularnej. Spotkanie odbyło się w świetlicy OSP w Zalesiu

Po zeszłorocznej wizycie zaleskich gospodyń w Pałacu Prezydenckim, nadszedł czas na ugoszczenie małżonki prezydenta w Zalesiu, gdzie działa Aktywne Koło Gospodyń Wiejskich. Pierwsza Dama rozmawiała z członkiniami Koła o działalności kobiecych stowarzyszeń na terenach wiejskich, jak również o przedsiębiorczości i aktywizacji mieszkanek wsi. Agata Kornhauser-Duda uczestniczyła w warsztatach florystycznych z wykorzystaniem ziół oraz pokazie kulinarnym prezentującym zastosowanie ziół w kuchni molekularnej.  

Więcej o wizycie Pani prezydentowej w papierowym wydaniu „Twojego Głosu”

Reklama

 

 

 

Fot. Kancelaria Prezydenta RP

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości