W środę Agata Kornhauser-Duda uczestniczyła w warsztatach florystycznych z wykorzystaniem ziół oraz pokazie kulinarnym prezentującym zastosowanie ziół w kuchni molekularnej. Spotkanie odbyło się w świetlicy OSP w Zalesiu
Po zeszłorocznej wizycie zaleskich gospodyń w Pałacu Prezydenckim, nadszedł czas na ugoszczenie małżonki prezydenta w Zalesiu, gdzie działa Aktywne Koło Gospodyń Wiejskich. Pierwsza Dama rozmawiała z członkiniami Koła o działalności kobiecych stowarzyszeń na terenach wiejskich, jak również o przedsiębiorczości i aktywizacji mieszkanek wsi. Agata Kornhauser-Duda uczestniczyła w warsztatach florystycznych z wykorzystaniem ziół oraz pokazie kulinarnym prezentującym zastosowanie ziół w kuchni molekularnej.
Więcej o wizycie Pani prezydentowej w papierowym wydaniu „Twojego Głosu”
Fot. Kancelaria Prezydenta RP
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze