MKS Ryki o godzinie 16:00 w niedzielę (14.06.) zagra mecz kontrolny z Wawelem Wąwolnica. Będzie to pierwsza gra drużyny Sebastiana Kozdroja od czasu rozpoczęcia pandemii COVID19.
Mecz zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim w Rykach. Wawel, to zespół, który w zakończonych w niepełnym wymiarze sezonie 2019/20 zajął 15 miejsce w II grupie A klasy.
- Wszyscy bardzo stęskniliśmy się za piłką - mówi Sebastian Kozdrój, trener MKS-u Ryki. - Trzy miesiące bez gry, to bardzo dużo. W niedzielę zagramy z Wawelem Wąwolnica, drużyną prowadzoną przez Radosława Gąsiorowskiego, który przed laty prowadził zespół z Ryk. Zobaczymy, jak chłopcy będą wyglądać po tym długim okresie bez gry, a w sporej części również bez treningów.
Mecz z Wawelem Wąwolnica będzie pierwszym sparingiem w okresie przygotowań do rozgrywek V-ligowych, które rozpoczną się w drugi weekend sierpnia (08/09.08.). Za tydzień, 21 czerwca ryczanie zmierzą się z sąsiadem zza miedzy, czyli Amatorem Leopoldów/Rososz.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze