Reklama

Pijany 24-latek wybijał szyby w mieszkaniach

Wandala zatrzymali policjanci. Miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Właściciele wycenili straty na 1 tys. zł

Do zdarzenia doszło w poniedziałek rano. Dyżurny ryckiej komendy został powiadomiony o mężczyźnie, który wybija szyby w mieszkaniach przy jednej z ulic w centrum miasta. Błyskawiczne działanie mundurowych zaskoczyło sprawcę. Został zatrzymany na miejscu zdarzenia. Wandal wybił szyby w czterech oknach. 24-letni mieszkaniec Ryk jest znany policjantom. Był pod wpływem alkoholu. Miał blisko 2 promile w organizmie.

Trafił do aresztu. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. 

(Policja, R.W.)

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości