Reklama

Pijany mężczyzna zaczepiał przechodniów, policjanci znaleźli przy nim narkotyki

Był pod wpływem alkoholu i zaczepiał przechodniów na ulicy. Musiała interweniować policja. Wtedy okazało się, że 39-latek ma przy sobie marihuanę, a przy przeszukaniu mieszkania policjanci znaleźli jeszcze więcej narkotyku

W poniedziałek policjanci z Ryk  zostali wezwani na interwencję na jedną z ulic miasta. Pijany mężczyzna w średnim wieku zaczepiał przechodniów. Na widok interweniujących policjantów zaczął uciekać. Mundurowi ruszyli za nim w pościg. Szybko udało się zatrzymać uciekającego. Okazało się, że to 39-letni mieszkaniec gminy Ułęż. - W  trakcie kontroli mężczyzny okazało się, że posiadał  przy sobie woreczek z suszem. Ponadto  był nietrzeźwy, miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie - informuje asp. sztab. Agnieszka Marchlak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Rykach. Kryminlani udali się też do domu 39-latka. Tam znaleźli kolejne woreczki z zawartością zielonego suszu. Badanie wykazało, że to tzw. marihuana, której posiadanie jest  zabronione. Policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 120 gramów zielonego suszu.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty za  posiadanie narkotyków w znacznych ilościach. Przyznał się do  popełnionych czynów. Wczoraj decyzją prokuratora zastosowano wobec niego dozór policji.  

Reklama

 

(fot. KPP Ryki)

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości