Reklama

Piłkarska niedziela z Orlętami Nowodwór. Chadaj królem strzelców !

Orlęta Nowodwór w niedzielę zorganizowały dwa turnieje. Pierwszy dla siedmio, drugi dla dziesięciolatków. Młodsi rywalizowali bez klasyfikacji, natomiast w roczniku 2015 wygrały Orlęta Łuków przed Orlętami Nowodwór. Zawody odbyły się w Hali Sportowej w Rykach

Zdecydowały gole

O pierwszym miejscu w turnieju dziesięciolatków zdecydowała ilość zdobytych goli. Zarówno GKS Orlęta Nowodwór jak ich imiennicy z Łukowa zgromadzili po tyle samo punktów. W bezpośrednim meczu padł remis 0:0. Łukowianie strzelili 12 goli tracąc jednego. Nowodworzanie trafiali 9 krotnie i straciła 4 gole. Co ciekawe wszystkie trafienia dla GKSu były autorstwa Antka Chadaja, który został królem strzelców turnieju. 

Na najniższym stopniu podium znalazła się Laskovia Baranów.   Kolejne miejsca przypadły: Amatorowi Leopoldów Rososz, Legionowi Grabów Szlachecki i Gromowi Trojanów. 

Reklama

Najlepszym zawodnikiem został : Marcel Grula (Orlęta Łuków)

Królem strzelców: Antoni Chadaj (Orlęta Nowodwór) 9 goli

Najlepszym bramkarzem: Eryk Kuryla (Orlęta Łuków)

Orlęta 2015 Wymysłowski Aleksander Chachaj Daniel Wawer Nikola Wojtaś Aleksandra Adamski Wojciech Cieloch Adam Napora Krzysztof Jurkowski Błażej Szczepaniak Tomasz Chmielewski Michał Chadaj Antoni Jędrych Ala Bakiera Alan. Trener: Łukasz Wojtaś

Legion Grabów Szlachecki:  2015: Stanisław Wojtaś, Huber Beczek, Igor Kokieć, Filip Opieka, Julia Janiszek, Nikola Tyszkiewicz, Karolina Łukasiak, Julia Ziemkowska. Trener: Gustaw Serafin

Reklama

Amator 2015: Amelia Pieńkowski Szymon Kornas Dominik Żaczek Szymon Miluski Piotr Jończyk Szymon Golan Wojciech Kopyść Olek Dembek Krystian Noworolnik. Trener: Patryk Chachuła

Tabela

1. Orlęta Nowodwór                       5  13  12:1

2. Orlęta Nowodwór                       5  13  9:4

3. Laskovia Baranów                     5  7  12:8

4. Amator Leopoldów Rososz        5  4  6:13

5. Legion Grabów Szlachecki        5  4  3:10

6. Grom Trojanów                          5  1  4:10

Wszyscy byli zwycięzcami

W turniej Orlęta Winter Cup dla roczników 2018 i 2019 nie była prowadzona klasyfikacja i nie przyznano wyróżnień indywidulanych. Wszyscy zawodnicy byli zwycięzcami bo gra i czerpana z niej radość czyniła ich niepokonanymi. 

Reklama

W zawodach udział wzięły drużyny: Laskovia Baranów, MKS Ruch Ryki, Amator Leopoldów Rososz, Akademia Piłkarska Dys, Legion Grabów Szlachecki. 

Legion: Maria Beczek, Amelia Komar, Wiktoria Borsuk, Natalia Janiszek, rząd dolny:Jan Opieka, Zuzanna Wojtaś, Szymon Kryczka, Antoni Janiszek. Trener: Gustaw Serafin

 Orlęta: Wawer Wojciech Buczek Wojciech Lipiec Marcel Płachta Jakub Maj Klemens Wojtaś Szymon Drózd Aleksander Gąsior Szymon Maruszak Wojciech Sadura Tomasz CIeloch Nikodem. Trener: Łukasz Wojtaś. 

Reklama

Mks Ruch Ryki I: Franek Warowny Jan Kruszewski Szymon Sarzyński Maks Głaczkowski Anna Buczek

MKS Ruch Ryki II: Stanisław Czyżewski Antek Lipiec Leon Miłosz Tymon Łagodziński Kinga Dobiasz. Trener: Borys Piotrowski

Amator: Filip Grzelak, Kacper Grzelak, Rafał Miluski, Tymek Piszczek, Szymon Kornas, Kasia Lalak, Janek Kępka, Bartosz Łepkowski. Trener: Łukasz Piszczek

 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 25/02/2026 16:22
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości