Mistrzostwo powiatu w piłce nożnej sześcioosobowej klas szóstych i młodsi zdobyła reprezentacja Szkoły Podstawowej z Kłoczewa. Drugie miejsce zajęła ekipa z Leopoldowa, a trzecie dęblińskiej ,,dwójki''.
Kolejne miejsca zajęły drużyny: Szkoły Podstawowej nr 2 z Ryk, Szkoły Podstawowej nr 4 z Dęblina i Szkoły Podstawowej z Niedźwiedzia. Zawody rozegrano na ryckim Orliku w ramach rywalizacji sportowej szkół Szkolnego Związku Sportowego. Składy i wyniki w papierowym numerze Twojego Głosu
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze