Prokuratura wystąpiła do sądu o tymczasowe aresztowanie mieszkańca Dęblina. 39-latek "przy kieliszku" pobił swojego kompana, ukradł mu telefon i pieniądze
W poniedziałek na komisariat zgłosił się 50-letni mężczyzna. Poinformował policjantów, że jest ofiarą rozboju. Do zdarzenia miało dojść w jednym z mieszkań w Dęblinie. Zgłaszający mówił, że podczas spotkania przy alkoholu, do mieszkania wszedł 39-letni mieszkaniec Dęblina. Dołączył do biesiadników. W pewnym momencie 39-latek uderzył 50-latka, zabrał mu telefon komórkowy i pieniądze. Mężczyzna swoje straty oszacował na ponad 800 złotych.
Policjanci szybko namierzyli i zatrzymali sprawcę rozboju. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Dzisiaj do sądu trafił wniosek o jego tymczasowe aresztowanie. Wcześniej był już karany. Historia na tym się jednak nie kończy. Po sprawdzeniu przez policjantów okazało się, że ofiara rozboju też ma swoje za uszami. W czasie, kiedy biesiadował, powinien siedzieć w więzieniu. Był poszukiwany przez policję do odsiadki. Został doprowadzony do zakładu karnego. Spędzi tam najbliższe 4 miesiące.
(Źródło i fot. KPP Ryki)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze