Dzieci mogły obejrzeć radiowozy oraz ich wyposażenie. Ponadto najmłodsi nauczyli się bezpiecznego zachowania w przypadku ataku zwierząt
Z okazji Dnia Dziecka funkcjonariusze ryckiej komendy odwiedzili Przedszkole nr 5 w Rykach. Wśród wielu atrakcji. Podczas spotkania mundurowi rozmawiali z dziećmi między innymi o tym, jak należy zachować się w kontaktach z obcymi osobami, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się o pomoc w sytuacji zagrożenia. Policjanci tłumaczyli przedszkolakom, jak bezpiecznie zachowywać się na drodze, prawidłowo przechodzić przez jezdnię oraz jak istotną rolę odgrywają elementy odblaskowe.
Spotkanie było również okazją do zapoznania najmłodszych z codziennymi obowiązkami policjantów oraz ich wyposażeniem.
starszy aspirant Radosław Żmuda
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Że środy na czwartek na terenie ryk i deblina był karnawał w Rio. Wszędzie wóda piwo hałas bojki . Widać że nie ma gospodarza w powiecie który zadbał by o czystość i porządek.
Nie wymagaj od nich za dużo. Nie po to mają nową siedzibę, żeby jeździć na interwencje, muszą pilnować żeby niczego im tam interesanci nie zepsuli.;) Choć i tak jak już wyjadą, to ograniczają się marnowania paliwa w czasie tych samochodowych patroli, jakby byli jacyś niepełnosprawni żeby pójść na pieszo.
Że środy na czwartek na terenie ryk i deblina był karnawał w Rio. Wszędzie wóda piwo hałas bojki . Widać że nie ma gospodarza w powiecie który zadbał by o czystość i porządek.
Nie wymagaj od nich za dużo. Nie po to mają nową siedzibę, żeby jeździć na interwencje, muszą pilnować żeby niczego im tam interesanci nie zepsuli.;) Choć i tak jak już wyjadą, to ograniczają się marnowania paliwa w czasie tych samochodowych patroli, jakby byli jacyś niepełnosprawni żeby pójść na pieszo.