Policja z Otwocka w niedzielę po południu próbowała zatrzymać kierowcę osobowego samochodu. Ten jednak wcisnął gaz, wjechał na drogę ekspresową S17 i zaczął uciekać w kierunku Lublina. Ruszył policyjny pościg
Kierowca minął Garwolin. Przed Rykami zjechał z "eski". Do akcji pościgowej włączyli się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Rykach. Kierowca samochodu na skrzyżowaniu przy kościele zjechał w ulicę Szkolną, a następnie ulicą Królewską zaczął kierować się na Kłoczew. Gdy minął Zalesie zjechał w pole kukurydzy. Tu został zatrzymany. Póki co policja nie informuje o szczegółach akcji. - Trwają w tej sprawie czynności - zastrzega asp. sztab. Agnieszka Marchlak, rzecznik prasowy KPP w Rykach. Wiadomo, że kierowca to 16-letni mieszkaniec Lublina. Był trzeźwy, podróżowały z nim dwie inne osoby.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze